PREMİUM DOMAİNLER

Gizlilik

Gizlilik
3.306 Son Güncelleme: 24.06.2019 00:05
E-Alan Gizlilik Sözleşmesi

E-Alan; Müşterilerinin kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz vede hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen bilgiler E-Alan.com sisteminde saklı tutularak sadece irtibat, güvenlik ve duyuru vb. işlemlerde kullanılabilir.

Kullanım detayları;

Domain Teklifleri için irtibat bilgilerini kullanmak,

Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli işleme karşı ilgili mercilere bilginin sağlanması,

Ürünlerimiz ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme içerikli, basılı yayınlar, basın yayınları, ile ilgili bildirimler göndermek.

Müşterimizin ilgi alanına göre, ürün ve servislerle alakalı bilgi vermek,

Kişi bilgilerini açıklamadan, istatiksel veriler ile web sitesi analizi, Genel tüketici talebi ve talepleri hakkında daha çok veriye sahip olmak için,

e-alan.com’dan teklif talebi ilettiğinizde yukarıda detayı belirtilen bilgilerinizin bu amaçlar için kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel bilgilerinizi sadece e-alan.com bünyesindeki personel görmektedir. 

e-alan.com gizlilik ilkelerine son derece önem vermekte ve bu ciddiyetle veriler üzerinde çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan sorumlu değildir.

Bu nedenle köprüleme vasıtası ile ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik detaylarını incelemenizi öneririz.

Yukarıda açıklanan hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.

div>

Hedefi, geçmişten bugüne kadar kazanmış olduğu deneyimleri sizlere sunmak olan İsa Turan’ın kurmuş olduğu e-alan.com, domain sektörü alanında sizlere sunulan bir hizmettir. Kaliteli ve profesyonel domain hizmetleri için doğru adrestesiniz.

İSA TURAN

İSA TURAN

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri